Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Евросонг: Поради пристрасно гласање се воведува жири

Go down

Евросонг: Поради пристрасно гласање се воведува жири

Пишување by Kosta on Сре Сеп 17 2008, 02:28Од годинава за победникот на Евросонг ќе одлучуваат и гласовите од стручно жири. По низата победи на земјите од Источна Европа, е одлучено дека и жири-комисија ќе избира победник.

Многумина имале забелешки што ваквиот начин на гласање не се вовел порано, во времето кога Скандинавците го освојувале ова натпреварување. Иако ќе има жири, нивните гласови нема значително да влијаат на победникот, бидејќи "западњаците" и понатака ќе гласаат за своите соседи!

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евросонг: Поради пристрасно гласање се воведува жири

Пишување by jelena on Сре Сеп 17 2008, 05:05

и кај нас ке победат тие шо ке си платат или тато и мама шо ке фатат врски... ко да не се знај то
мижи Асан да ти јадам сладоледите работата...

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евросонг: Поради пристрасно гласање се воведува жири

Пишување by ~The Vampire~ on Сре Сеп 17 2008, 05:21

Е тек сега Македонија ни 10 поени не ќе освои :pos:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евросонг: Поради пристрасно гласање се воведува жири

Пишување by Kosta on Сре Сеп 17 2008, 05:22

Ам ја да ви кажам :smileJ:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евросонг: Поради пристрасно гласање се воведува жири

Пишување by jelena on Сре Сеп 17 2008, 05:24

абе убо шо ни кажа ама си кажавме и ние хахха

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евросонг: Поради пристрасно гласање се воведува жири

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Сеп 17 2008, 06:30

евровизија не е ни фестивал она не е за гледање...
а шо убо ни беше Каролинче,како лижавче е...лелеле срце мое :s215:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евросонг: Поради пристрасно гласање се воведува жири

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот