Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Во кој филм би сакале да глумите?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Во кој филм би сакале да глумите?

Пишување by ~The Vampire~ on Нед Сеп 14 2008, 06:20

Насловот е јасен...Во кој филм би сакале да добиете некаква улога?

Јас дефинитивно во Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles

Филмот е закон, убава содржина, плус вампирите (Том Круз и Брет Пит зрачат со посебна убавина во филмот) :iconflowerhr4:


avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој филм би сакале да глумите?

Пишување by MaX on Нед Сеп 14 2008, 12:52

Јас би сакал да глумам во Страв и параноја во Лас Вегас(Fear and Loathing in Las Vegas)


avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој филм би сакале да глумите?

Пишување by SteelTemplar on Нед Сеп 14 2008, 17:26

Мапет Шоу и во Ерагон

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој филм би сакале да глумите?

Пишување by Kosta on Нед Сеп 14 2008, 18:02

Пошто сега го гледам Prison Break, сакам во него да би глумел :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој филм би сакале да глумите?

Пишување by fiko-mk on Вто Сеп 16 2008, 16:49

"The training day" со Дензел Вашингтон во главна улога :thumbup1:
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој филм би сакале да глумите?

Пишување by GBL on Нед Јун 14 2009, 16:12

брзи и бесни "The Fast and furious"
со вин дизел и брајан Very Happy

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој филм би сакале да глумите?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот