Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Вашите имиња на јапонски

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Вашите имиња на јапонски

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Сеп 06 2008, 01:01

Заменете ги буквите на вашето име ( и вашиот ник ако сакате ) по „легендата“ подолу:

А- ka * B- tu * C- mi * D- te * E- ku * F- lu * G- ji

H- ri * I- ki * J- zu * K- me * L- ta * M- rin *

N- to * O-mo * P- no * Q- ke * R- shi * S- ari *

T-chi * U- do * V- ru * W-mei * X- na * Y- fu * Z- zi

Маријана..........мило ми е јас сум Rinkashikizukatoka :pos:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by Kosta on Саб Сеп 06 2008, 01:44

Memoarichiku


Нешто на меморија ми мава :vozbuden: :pos:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by Vase on Саб Сеп 06 2008, 01:58

rukaariku

мене нешто на рака :laugh:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Сеп 06 2008, 02:41

Vase напиша:rukaariku

мене нешто на рака :laugh:

И уште малку кикирику :pos:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by jelena on Саб Сеп 06 2008, 06:26

Zukutakutoka :ljolj:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by borisd on Саб Сеп 06 2008, 18:45

Tumoshikiari
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by Kosta on Саб Сеп 06 2008, 23:33

jelena напиша:Zukutakutoka :ljolj:

Нели ти беше Nami Yoshida ? :ljolj:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by jelena on Нед Сеп 07 2008, 05:54

Kosta напиша:
jelena напиша:Zukutakutoka :ljolj:

Нели ти беше Nami Yoshida ? :ljolj:

то е бе на кинески

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by MaX on Нед Сеп 07 2008, 13:55

rinkashizukato ахахахахахаха
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by Александар on Нед Сеп 07 2008, 17:14

katakumearikatotekashi (omg)
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by SteelTemplar on Вто Сеп 09 2008, 17:52

Текиринкичишики
Текимеки
ахахахахахахах јако е ова
....
еден поздрав на Јапонски
lufumikme SmileSmileSmile

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by kate on Вто Сеп 16 2008, 15:26

Katerina- Mekachikushikitoka :vozbuden:
avatar
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by fiko-mk on Вто Сеп 16 2008, 17:09

Lukitakino
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by DeadSociety on Сре Окт 01 2008, 13:25

kirukato ooo ej ... ko nekoja porno zvezda od crtan film mi zvucit Smile
avatar
DeadSociety
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Треснал Глупости : 18
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : StrugaF
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите имиња на јапонски

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот