Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

И ги лижел градите и со вибратор и го лечел коленото

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

И ги лижел градите и со вибратор и го лечел коленото

Пишување by najforumce on Сре Сеп 03 2008, 02:04Рефлексологот Стјуард Хил (57) и рекол на пациентката дека нејзиното болно колено ќе и оздрави ако ја доведе до оргазам со вибратор. Таа се согласила со терапијата. Тој и кажал дека ја користи техниката на кинеската хормонална терапија која е забранета во Британија. Сега се наоѓа на обвинителска клупа бидејќи и поставил вибратор на интимно место и и ги лижел градите.

"Рекол дека мора да доживее оргазам. Таа поверувала дека станува збор за вистинска терапија. Ја искористил својата положба" - рекла обвинителката Аманда Рипон.

Пациентката почнала да се чувствува многу подобро. Дури му рекла на сопругот дека обвинетиот е чудотворец. Хил тврди дека не е виновен за 9 сексуални напади за кои е обвинет.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: И ги лижел градите и со вибратор и го лечел коленото

Пишување by jelena on Сре Сеп 03 2008, 07:23

кркркркрк а нај јакото во цел муабет е шо се чуствувала подобро :ljolj: :ljolj: :ljolj: ова изгледа редовен пациент си била кај него (за коленото се разбира) :ljolj: :ljolj: :ljolj:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот