Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Last FM

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Last FM

Пишување by Dir En Grey on Чет Jул 03 2008, 22:32

незнам дали сте слушнале за странава ама мене многу ми се свиѓа. Значи симнувате едно програмче, го синхронизирате со winamp, windows media player, lunchbox, foobar, и автоматски ги зима насловите ги става на вашиот профил (кој претходно треба да се направи) и води статистики за истиот. Еве како изгледа мојот:

http://www.last.fm/user/Alesanaman/
avatar
Dir En Grey
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Leo

Треснал Глупости : 5
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Skopje
Ден на регистрирање : 2008-07-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Last FM

Пишување by Kosta on Пет Jул 04 2008, 00:56

По овие социјалниве мрежи партали напраија ... Добра страничка иако не ја разбирам многу многу... Very Happy

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот