Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

SKYPE ПРАШАЊЕ

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by Александар on Пет Јун 27 2008, 18:12

Ме интересира дали е можно преку скајп некој да ве гледа на камера и ако е можно па дај поделете.
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by borisd on Пет Јун 27 2008, 21:23

Можно е Very Happy Се прај видео кол (Video Call) и само уште останува да те прифатат или ти да прифатиш Wink Толку
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by Александар on Саб Јун 28 2008, 01:01

фала брату, и уште се надевам последно дополнително прашање, дали е можно да гледате преку камера од skype но без да знаат дека гледате преку истата
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by _EAX on Саб Јун 28 2008, 04:21

huh ne veruem da postoi takvo nesto.... se dokolku nema nekoj trojanec ili virus ili sto ti ja znam , sto ke ti dozvoli gledanje na negovata/nejzinata kamera.....

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 107
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by Александар on Саб Јун 28 2008, 19:19

добро тројанче вирувче,... а оваа можност за да ги избришете пораките, дали има опција да се избришат сите а не една по една?
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by Kosta on Нед Јун 29 2008, 13:27

Аце се тоа убо што си прашвиш за ова SKYPE како се користи зашто кај и да е на први јули одам и јас на него, ова МСН од први ќе почвит да се плаќа. ЛУДА РАБОТА :s215: :1629:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by borisd on Нед Јун 29 2008, 16:36

шо? мсн од прво ќе се плаќат? :0523:
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by Александар on Нед Јун 29 2008, 20:18

шо мсн ке се плаќа ? е сега се заебале, мислам стварно, ај од први сви на скајп
и додека сме на муабетов, skype name sargeras_sae ili ime isto kako tuka
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by borisd on Нед Јун 29 2008, 20:50

Ja Ace te addnav Smile
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by Александар on Нед Јун 29 2008, 21:15

hehe nice spread the love
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by GBL on Саб Јан 09 2010, 18:15

абе мсн нема никогаш да се плака ..

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: SKYPE ПРАШАЊЕ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот