Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Euro 2008 утакмици

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Euro 2008 утакмици

Пишување by Kosta on Саб Мај 31 2008, 17:14

Еве ви ги сите утакмици кој сака да си ги врши преглед на Euro 2008 во фудбал (Exel документ)

Download


Клик на сликата за поголема...

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Euro 2008 утакмици

Пишување by MaX on Чет Јун 05 2008, 16:48

Ајде уште 2 дена го големиот настан. Very Happy

НАПРЕД ПОРТУГАЛИЈА!!!

:nisa:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Euro 2008 утакмици

Пишување by borisd on Пон Јун 09 2008, 12:33

Коки фала за ова многу ми се најде во животов Very Happy
И плс кажете ми дали вредит да се гледат европсково засега? Зашо на телевизоров наш неаме ниедна програма шо дават фудбал, освен една грчка (:0523:) ама и таја е за нигде м?
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Euro 2008 утакмици

Пишување by Kosta on Пон Јун 09 2008, 15:01

Ја бате ја за тебе се :laugh: А за тоа дали вреди да се гледам незнам не сум седнал уште да гледам :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Euro 2008 утакмици

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот